Auto-Oil Kempisty - Autoryzowany dystrybutor firmy ExxonMobil

Aktualności

Mobil 1 Track Challenge

Ścigaj się z kierowcami F1 i serii NASCAR. Nowa odsłona jednej z najlepszych gier internetowych 2010 roku! >> więcej

Narzędzie doboru oleju

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego oleju lub szukasz odpowiedniego oleju dla Twojego samochodu osobowego, dostawczego czy ciężarowego, to narzędzie pomoże Ci znaleźć odpowiedni olej na podstawie podanych przez Ciebie danych.

Narzędzie doboru oleju.

cccc

fdsfsdfsdfs

Ścigaj się z kierowcami F1 i serii NASCAR. Nowa odsłona jednej z najlepszych gier internetowych 2010 roku! 

Producent olejów silnikowych Mobil 1 przygotował nową grę internetową, która z pewnością zainteresuje wszystkich fanów sportów motorowych. Gra Mobil 1 Track Challenge jest dostępna w polskiej wersji językowej na stronie: www.mobil-1.pl. Gracze mogą sprawdzić swoje umiejętności ścigając się na torze z Lewisem Hamiltonem i Jensonem Buttonem, kierowcami zespołu Formuły 1 Vodafone McLaren Mercedes oraz dwoma kierowcami serii NASCAR, Tonym Stewartem i Ryanem Newmanem, którzy na co dzień jeżdżą w zespole Steward-Haas Racing.

Mobil 1 Track Challenge to tegoroczna wersja popularnej
w minionym roku gry Mobil 1 Global Challenge, która znalazła się na liście 10 najlepszych gier internetowych 2010 roku według portalu Viralchart.com. W nowej odsłonie gry internauci mogą tworzyć swoje własne tory wyścigowe, zmieniać ich kształt, umieszczać przeszkody oraz określać pogodę i porę dnia wyścigu. W Mobil 1 Track Challenge możemy kierować wirtualnym bolidem Formuły 1, Vodafone McLaren Mercedes MP4-26 oraz Chevroletami Impala Nr 14 i Nr 39 zespołu Stewart-Haas Racing. Po każdym wyścigu na ekranie pojawia się wiadomość wideo od gwiazdy Mobil Track Challenge, z którą rywalizowaliśmy na torze.

Gracze mogą ścigać się również ze swoimi znajomymi poprzez takie portale jak Facebook, Twitter, Myspace i LinkedIn oraz rzucać wyzwania w czasie rzeczywistym, wysyłać informacje o czasach okrążeń i dzielić się ulubionymi trasami. Wyniki zarejestrowanych graczy pojawiają się w ogólnoświatowym rankingu. Gra Mobil 1 Track Challenge została umieszczona na stronie internetowej programu telewizyjnego The Grid, który pokazuje od kulis najlepsze serie wyścigowe na świecie. W Polsce program Mobil 1 The Grid można oglądać na kanałach Orange Sport, Sportklub i Motors TV.

Linia